سیاست حفظ حریم خصوصی

کاربر گرامی؛

با سپاس از انتخاب مای موویز جهت دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال، خواهشمند است در نظر داشته باشید مای موویزسرویس خود را با شرایطی در اختیار شما می‌گذارد که ما (مای موویز به عنوان ارائه دهنده سرویس) و شما (به عنوان استفاده کنه از خدمات سرویس مای موویز) ملزم به رعایت کامل آن هستیم، پس لازم است پیش از ثبت نام در سایت و یا پرداخت هر گونه هزینه ای برای استفاده از هر یک از سرویس های مای موویز، شرایط را مطالعه فرمایید و در صورت پذیرش کامل اقدام به خرید و یا استفاده از سرویس نمایید. دقت فرمایید در صورتی که هر یک از شرایط توسط کاربر نقض شود؛ به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری مسدود می شود ، از ادامه سرویس دهی به کاربر معذور بوده و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد، مسترد نمی گردد.

بدیهی است این امکان وجود دارد که مای موویز محتوی این شرایط را تغییر دهد. در صورت ایجاد هرگونه تغییر این مورد به سرویس گیرنده های جاری از طریق قابلیت اطلاع رسانی سایت اعلام خواهد شد و در صورتی که تغییرات مورد پذیرش کاربر جاری نباشد و توافق جدیدی حاصل نشود از ادامه سرویس دهی به کاربر معذور بوده و در صورتی که هزینه ای پرداخت شده، به نسبت دوره باقیمانده از اشتراک کاربر مسترد خواهد شد.

۱. دسترسی به سرویس ها: برای استفاده از سرویس های مای موویز نیاز به دسترسی به اینترنت وجود دارد. نظر به اینکه سابقه داشته است سرویس دهنده اینترنت کاربران، محدودیتی برای دسترسی به مای موویز و یا سرویس اینترنت ایجاد نماید؛ مای موویزتلاش می نماید شما را راهنمایی نموده و در صورت امکان محدودیت رفع گردد معهذا تعهدی برای رفع اشکال نیست و در صورتی که برای استفاده از سرویس هزینه ای پرداخت نموده باشید؛ وجه مسترد نمی گردد.

۲. خرید اشتراک: برای دسترسی به محتوای مورد نظر (دانلود و تماشای آنلاین عناوین موجود در سایت)، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای موجود در مای موویز است.

۳. انواع اشتراک: شما پس از خرید اشتراک طلایی قادر به دسترسی به تمام عناوين موجود (با قابلیت دانلود فایل و یا قابلیت پخش آنلاین) و پس از خرید اشتراک قرمز قادر به دسترسی به عناوین دارای قابلیت پخش آنلاین خواهید بود.

۴. مصرف ترافیک اینترنت: با خرید اشتراک (طلایی یا قرمز) تغییری در نحوه محاسبه مصرف ترافیک اینترنت شما ایجاد نخواهد شد. مصرف ترافیک (دانلود یا تماشای آنلاین ) در سایت مای موویزبه صورت تمام بها می باشد.

۵. تجهیزات کاربر: سرویس مای موویز قابل استفاده در کامپیوتر، لپ تاپ و تلفن های هوشمند متداول در بازار می باشد معهذا چنانچه از وسیله و یا نرم افزار خاصی استفاده می نمایید، پیش از استفاده حتما کنترل بفرمایید که تعارضی بین سرویس ها موجود نباشد چون مای موویز هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری یا هر زیان محتمل دیگری که متوجه ابزاری که برای تماشا و یا دانلود از آن استفاده می فرمایید، ندارد.

۶. محدوده محتوی: مای موویز صرفا محتواهایی که توسط یک شرکت یا مجموعه فیلم سازی تهیه شده را بدون هیچ گونه دخل و تصرفی (سانسور و یا تغییر محتوا) در اختیار کاربران خود می گذارد. کاربران طبق علایق، سلایق و شئونات شخصی و اجتماعی خود، فیلم را برای تماشا انتخاب می فرمایند و مای موویز مسئولیتی در قبال محتوا و نحوه تاثیر گذاری محتوا ندارد. در نظر داشته باشید که هرگونه درخواست فیلم مستهجن و غیراخلاقی در مای موویز خلاف شرایط استفاده از سرویس میباشد. در نظر داشته باشید که هیچ کدام از عناوین فارسی زبان (دوبله یا تولید) بدون داشتن اجازه رسمی از ناشر در سایت قرار نمی‌گیرند.

۷. دقت در انتخاب اشتراک و خرید: لازم است پیش از هرگونه خریدی از سایت دقت لازم را بفرمایید ، پس از ثبت نام امکان حذف اشتراک وجود ندارد و فقط امکان مسدود سازی به درخواست کاربر وجود خواهد داشت ،همچنین ادعای خرید اشتباه پذیرفته نمی باشد و هزینه اشتراک خریداری شده، مسترد نخواهد شد.

۸. حساب های کاربری متعدد و یا انتقال حساب کاربری: داشتن چند حساب کاربری و یا واگذاری حساب به فرد دیگری در مای موویز پذیرفته نمی باشد و در صورت مشاهده تمام حساب های کاربر مسدود خواهد شد و هزینه اشتراک خریداری شده، مسترد نخواهد شد.

نکته : حساب‌های رایگان و طلایی تفاوتی ندارند، در نتیجه داشتن یک حساب طلایی و یک حساب رایگان نیز بر خلاف شرایط استفاده از سایت میباشد.

۹. استفاده اشتراکی یا غیر فردی از یک حساب: هر حساب کاربری برای یک فرد و صرفا برای استفاده شخصی همان فرد در نظر گرفته شده است. به اشتراک گذاشتن حساب کاربری و یا استفاده از یک حساب توسط چند کاربر و یا دانلود محتوا سایت برای تماشا پس از مدت اشتراک در مای موویزپذیرفته نیست. این مورد به صورت تصادفی کنترل می شود و در صورتی که مشاهده شود یک حساب کاربری از دو نقطه مختلف و در یک زمان فعال شده است و یا تعداد زیادی فیلم و سریال در مدت کوتاه دانلود شده باشد (خارج از عرف که بر اساس اطلاعات دانلود کاربران مای موویزمحاسبه میشود)؛ به این معنی خواهد بود حساب کاربری به اشتراک گذارده شده و یا کاربر قصد سرقت آرشیو را دارد در این صورت بدون اخطار حساب کاربری مسدود و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد مسترد نمی گردد.

۱۰. دانلود توسط سرور: حساب های مای موویز فقط برای استفاده شخصی و سیستم خانگی (و به طور کلی ابزار خانگی مانند تلویزیون شخصی و یا موبایل شخصی) فراهم شده است. دانلود توسط هرگونه سرور در سرویس های مای موویز پذیرفته نمی باشد و در صورت مشاهده این گونه موارد بدون اخطار حساب کاربر مسدود و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد مسترد نمی گردد.

۱۱. زیرنویس: مای موویز فقط مسئول زیرنویس‌های اختصاصی تولید شده توسط تیم ترجمه مای موویزمی باشد (تمامی عناوین در سایت قابل دسترس هستند) و نسبت به درستی و در دسترس بودن آن مسئول می باشد. مای موویز مسئول تهیه زیرنویس برای سایر فیلم ها و عناوین نمی باشد. حساب کاربری خود را صرفا برای دریافت زیرنویس ارتقا ندهید ، وجود لینک دانلود یک عنوان و یا داشتن سربرگ زیرنویس تاییدی بر وجود زیرنویس عنوان نیست.برای نمونه مستندی در سایت موجود است که در جای دیگر قادر به یافتن آن نبوده‌اید، وجود فایل مستند و یا سربرگ زیرنویس در سایت تأییدی بر وجود زیرنویس آن نیز نیست.

۱۲. بخش دیدگاه: در قسمت مربوط به دیدگاه کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض‌کننده قوانین، تهدید کننده، توهین‌آمیز، غیراخلاقی، افتراآمیز ، مبتذل و یا مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، پذیرفته نیست. در صورتی که این بند توسط کاربر نقض شود؛ به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری مسدود می شود و از ادامه سرویس دهی به کاربر معذور بوده و در صورتی که هزینه ای هم پرداخت شده باشد، مسترد نمی گردد. در نظر داشته باشید که نمایش دیدگاه کاربر در سایت، پس از بررسی و تایید تیم مای موویز انجام خواهد شد و در صورت عدم نمایش و یا تایید دیدگاه، کاربر امکان اعتراض نخواهد داشت.

۱۳. احترام متقابل: تیم پشتیبانی در هر محیط اجتماعی و یا به صورت فردی موظف است با احترام کامل با کاربر برخورد نماید؛ از کاربران نیز انتظار می رود پرسش ها؛ مشکلات و نظرات خود را با احترام و از طريق راه های ارتباط مشخص شده بیان نمایند در صورتی که خلافی مشاهده شود حساب کاربری مزبور مسدود و وجهی مسترد نمی شود. در صورت نارضایتی از وضعیت بخش پشتیبانی کاربر؛ میتوانید از ایشان درخواست ارتباط مستقیم با مدیریت را داشته باشید.

۱۴. سلب مسئولیت درباره مشکلات فایل: مای موویز مجموعه‌ای از کیفیت‌ها و انکودرهای متفاوت را در آرشیو خود جای داده است، لذا در صورتی که وجود نقص در یک فایل که بنا به اشتباه یا مشکل اولیه از سمت تبدیل کننده فایل (انکودر) باشد، هیچ مسئولیتی متوجه مای موویز نیست و با اطلاع کاربر، فایل جایگزین یا رفع عیب خواهد شد.

۱۵. درخواست‌ها: در حال حاضر درخواست‌ها به ترتیب اولویت درخواست و نیاز کاربران رسیدگی می‌گردند. به این معنی که عنوانی که درخواست بیشتری دارد، در اولویت بررسی قرار می‌گیرد. ارسال درخواست به معنی پذیرش و قرار گرفتن قطعی آن نمی باشد. میزان درخواست‌ها برای فیلم، سریال، کیفیت، زیرنویس برای اعضای ویژه ( کاربران طلایی) به صورت نامحدود است و پس از ارسال درخواست در صف بررسی قرار خواهند گرفت و کاربر برای مشخص شدن وضعیت اعم از رد، پذیرش، در حال بررسی و رد کلی، باید منتظر بماند. درخواست زیرنویس با توجه به محدودیت منابع و شرایط خاص براساس اولویت کاری سایت بررسی و انجام یا رد خواهد شد.

۱۶. درخواست تجدید نظر به مسدودی حساب کاربر: در صورت مسدود شدن حساب کاربری بنا به شرایط درج شده بالا؛ کاربر می‌تواند از طریق پشتیبانی پیگیری و درخواست تجدید نظر نماید؛ در صورت مشخص شدن اشتباه از طرف مای موویز حساب باز و دو برابر زمان از دست رفته به مدت کاربری اضافه می شود و در صورت تایید تخطی کاربر از این شرایط، اقدام دیگری از جانب مای موویز صورت نگرفته و در صورتی که وجهی برای اشتراک پرداخت شده باشد؛ مسترد نمی گردد.

در پایان از شما عزیزان که به این شرایط احترام می‌گذارید و ما را همراهی می‌ فرمایید سپاسگزاریم.

مای موویز

اپلیکیشن اندروید مای موویز

دانلود
به حساب خود وارد شوید


یا

فراموشی رمز عبور

قبلا ثبت نام نکردید؟ ثبت نام